Newton MP Random Files

Sherlock/Hemlock Plugin

Pokud máte Newtona s konektivitou na internet, neměli byste opominout utilitu Hemlock, prohledávač internetu používající pluginy kompatibilní s Sherlockem pro Mac.

Potom se vám snad hodí následující pluginy k prohledávání archivů s programy pro Newtona a NewtonTalk, mailing list s průhlednou tématikou.

Ani jeden z následujících pluginů nepodporuje "relevance rating", takže je nejlépe je používat odděleně od ostatních pluginů. To není proto, že bych byl líný funkci implementovat, ale proto, že ani jeden z používaných vyhledávačů nic podobného nepodporuje.

UNNA
www.unna.org je archiv obsahující programy pro Newton z mnoha jiných zákoutí internetu, a na rozdíl od nich je stále aktivně obhospodařováván. Sherlock plugin pouýívá Google k vyhledávání v této doméně. Navrácené výsledky jsou většinou z dokumentace k programům nebo stránek dokumentujících změny na serveru.

http://simplicitas.net/mici/download/unna.src.hqx

NewtonTalk
mailing list o všem co se týče Newtona. Také o mnohém, co se Newtona netýče, list má hodně velký provoz, tento plugin se hodí, pokud nemáte čas probírat se stovkou mailů denně. Plugin používá k prohledávání archivační stránky.

http://simplicitas.net/mici/download/ntalk.src.hqx

Download a instalace
Hemlock umožní přidat plugin dvěma způsoby: buď si stáhněte pluginy přímo Hemlockem nebo si je můžete stáhnout na desktop, otevřít textovým editorem a přesunout zdrojový kód do aplikace Notes na Newtonovi, z menu pak vybrat "Add to Hemlock plugins".

Instalace do Sherlocka pro Mac je prostá, drag & drop do vybraného kanálu.

Download