Newton MP Random Files

Packager 2.5

Preference PackageruMac OS X aplikace na opravu typu .pkg souborů pro Newton MessagePad. Tyto soubory jsou v Mac OS X rozeznávány coby OS X instalátor. Nyní můžete použít Packager, který opraví typ souboru a asociaci se zvoleným programem. Pusťte soubor(y) nebo adresáře na ikonu Packageru nebo aplikaci otevřete a v dialogovém okně vyberte soubor ke konverzi. Packager může být otevřen jako samostatná aplikace i použit jako droplet.

Packager podporuje Escale (standard), Delivery a NCX, nové programy k instalaci souborů na Newton (a více) pod Mac OS X. Lze zvolit metodu detekce .pkg souborů dle přípony nebo obsahu souboru a vypnout dialog po startu aplikace. Verze 2.5 tak0 obsahuje podporu pro hlášení aktivity pomocí Growl (potlačené při manipulaci s direktoráři, aby se předešlo přehršli informací na obrazovce).

Též lze zvolit jakýkoliv adresář, který Packager při každém spuštění rekurzívně projde. Všechny tyto volby jsou dostupné z nového panelu nastavení.

Pokud hledáte podobné řešení pro starší verzi Mac OS, použijte PackType od Steve Weyera.

Instalace

Stáhněte disk image a zkopírujte do folderu Applications či kam je libo. Pokud máte starší verzi, jednoduše ji přepište.

Historie

Download