Games

Hypermortal Megacombat

Zvolte si, zda vezmete do otěže budoucnost pupíku střední Evropy zleva nebo zprava! Natřete to protivníkům!! Detaily z politického zákulisí!!! Nevybíravé praktiky!!!! Jako v reálném životě!!!!!

screen

Pro Windows 95 a lepší. Stáhněte a rozbalte ZIP archiv. Nainstalujte hru. A hrejte! Hra je vybavena dokumentací v češtině, takže byste neměli dlouho tápat.

Nemůžete se rozhodnout, zdali to stojí za pokus? Pak čtěte recenzi uveřejněnou onehdá na Neviditelném psovi (15.-16. 3. 1997):

Ne, nespletl jsem se. Toto není politická, nýbrž čistě společenská část našeho listu. Výtvarník Softwarových novin, známý pod jménem Mi©i, připravil velkolepý dar sjezdu sociální demokracie, všem sympatizantům této strany, jakož i jejím odpůrcům. Jde o počítačovou hru Hypermortal Megacombat, která svou zvrhlou zhůvěřilostí přesahuje vše, co bylo v tomto oboru vymyšleno! Tudíž, je to ideální prostředek k odreagování, pokud je vám více než osmnáct let (mladší ročníci mají vstup zakázán, neboť tam teče CREW a šlape se ve vyražených lidských očích.) Na obrázku uvidíte po kliknutí ukázku tohoto zavrženíhodného paskvilu urážející ušlechtilý vkus obecenstva. Ovládat se dá Miloš Zeman, který zle deptá svého protivníka, tradičními klávesami na numerické části klávesnice, brzy přijdete ina to, jak se ovládají údery a kopy. Protivník si nechá všechno líbit, jenom se mračí, jako ve skutečné politice. Ovšem nedejme se mýlit, na klávesnici jsou i jiné klávesy, které uvedou i Klause do pohybu. V politice se na ně zatím čeká. V této verzi se odpudivý Hypermortal Megacombat dá hrát jako když se na piánu hraje na čtyři ruce, Mi©i ale slibuje, že v další verzi hra bude mít režim zápasu proti počítači a v další fázi snad i režim zápasu na síti (tedy lokální, samozřejmě). Mi©imu můžete i napsat. No a to nejdůležitější, zde se stahuje ZIP, ve kterém je hra zakuklena.

K těmto superlativům nelze než dodat, že ona zmíněná verze se zápasem proti počítači je zde k mání (i když inteligence není nijak úchvatná, počítačový protivník je vybaven několika zákeřnými úskoky... nebo přískoky?).

Download